max TS napisał:
Cytat:
|
Mielismy juz w skladzie 2 zawodnikow wylansowanych w pamietnym sezonie, gdy Wisla zajela 8 miejsce(Matusiak, Lobodzinski)
|
również nie jestem zwolennikiem tych dwóch panów ale chciałbym Cię wyprowadzić z błędu. Oni grali gdy Wisła zajęła 1 miejsce

a jeden nawet jeszcze gra i kilka asyst ma

choć drewno z niego niezłe;/ Błaszczu wróć!!!!!!!!!