Wyświetl pojedynczy post
manager1906
Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Mazowsze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6452
Stary 05.01.2009, 21:23
max TS napisał:
Cytat:
Mielismy juz w skladzie 2 zawodnikow wylansowanych w pamietnym sezonie, gdy Wisla zajela 8 miejsce(Matusiak, Lobodzinski)
również nie jestem zwolennikiem tych dwóch panów ale chciałbym Cię wyprowadzić z błędu. Oni grali gdy Wisła zajęła 1 miejsce a jeden nawet jeszcze gra i kilka asyst ma choć drewno z niego niezłe;/ Błaszczu wróć!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując