Wyświetl pojedynczy post
pawelo84
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6449
Stary 05.01.2009, 21:15
Jesli Marcelo przejdzie do PAO za jakieś 2 mln euro, to zrobimy super interes. Nie dość że nic za niego nie zapłacilismy, kosztował on nas do tej pory jakieś 100 tyś euro, to można na nim dużo zarobić.

W sumie to może być ciekawy pomysł Peralty na dofinansowanie siebie i Wisły. Za darmo sprowadzał zawodników a sprzedaje ich za duzą kase. Oczywiste jest chyba ze młody dobry brazylijczyk u nas długo nie pogra. Jak mozna 2 mln euro na takim zarobic, to lepsze niż jak niejeden sponsor
Odpowiedz cytując