Ni_Ma napisał(a):

naprawdę nie mogę tego pojąć dlaczego w styczniu czujemy sie zaskoczeni przez zimę
|
Dokładnie, dawniej to były zimy ..... zresztą narzekać mogą raczej mieszkańcy Podlasia, a nie my - wielki paraliż bo spadło parę centymetrów śniegu i o zgrozo! jest mróz.....
Ja sie bardzo cieszę z tej pogody - przynajmniej jest jakoś klimatycznie ......