Wyświetl pojedynczy post
Illargui
Senior Member
 
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2531
Stary 05.01.2009, 20:15
Ni_Ma napisał(a):Wyświetl post
naprawdę nie mogę tego pojąć dlaczego w styczniu czujemy sie zaskoczeni przez zimę
Dokładnie, dawniej to były zimy ..... zresztą narzekać mogą raczej mieszkańcy Podlasia, a nie my - wielki paraliż bo spadło parę centymetrów śniegu i o zgrozo! jest mróz.....

Ja sie bardzo cieszę z tej pogody - przynajmniej jest jakoś klimatycznie ......