Wyświetl pojedynczy post
Ni_Ma
Senior Member
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2527
Stary 05.01.2009, 18:28
dotarcie do domu zajeło mi 1 godz. 20 min a w normalnych warunkach pogodowych, jakieś 20 min.... rano odśnieżanie auta zajeło mi z 15 minut - jak skończyłam wyglądałam jak bałwan... :/
nie no lubię zimę ale jak nie paralizuje miasta!! halo gdzie są drogowcy i piaskarki czy inne solniczki!!!