Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
wislak_92
Senior Member
Od: 03.2007
Skąd: Kraków
Offline
#
4706
05.01.2009, 17:16
putinm
napisał(a):
Takie troche oryginalne pytanie
Jaki jest najlepszy sposob na powieszenie szalikow na scianie zeby jak najmniej zniszczyc szaliki i sciane?
2. Jest strona z meczami Wisły do ściągnięcia?
Odp najlepiej na priv
http://wisla-video.com/news.php
"
Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuście do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych...podania ręki
". - Henryk Reyman
wislak_92
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wislak_92
Znajdź inne posty napisane przez wislak_92