Z portalu
www.wislaportal.pl (
http://www.wislaportal.pl/news.php?id=13827) - w komentarzach
"niestety wedlug transfermarket.de ten Romeu zakontraktowany jest dopiero od grudnia wiec na razie tylko jeden by gral. Ale i tak szacun za transfery bo obaj pilkarze sa mlodzi i naprawde z wysokiej polki. [Dodano: 2008-08-31 00:18:49 z adresu: 86-70-N1.aster.pl] - autor: da_marcus"
może dlatego go nie ma bo już jest dogadany z Wisłą od poprzedniego okienka i jest po prostu na wakacjach, bo po co ma tu siedzieć.
"130mo