Wyświetl pojedynczy post
dzamp
Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6386
Stary 05.01.2009, 16:14
Z portalu www.wislaportal.pl (http://www.wislaportal.pl/news.php?id=13827) - w komentarzach
"niestety wedlug transfermarket.de ten Romeu zakontraktowany jest dopiero od grudnia wiec na razie tylko jeden by gral. Ale i tak szacun za transfery bo obaj pilkarze sa mlodzi i naprawde z wysokiej polki. [Dodano: 2008-08-31 00:18:49 z adresu: 86-70-N1.aster.pl] - autor: da_marcus"

może dlatego go nie ma bo już jest dogadany z Wisłą od poprzedniego okienka i jest po prostu na wakacjach, bo po co ma tu siedzieć.

"130mo
Powód: dopisanie i poprawienie błędu dotyczącego podpisywania umowy w Brazylii z zawodnikiem
Ostatnio edytowane przez dzamp : 05.01.2009 o godz. 16:27.
Odpowiedz cytując