Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6373
Stary 05.01.2009, 15:36
marcinarsenal napisał(a):Wyświetl post
Na oficjalnej napisali: "Umowa obowiązywać będzie od 1 lipca 2009 roku i obowiązywać będzie na okres 5 lat"
Także już chyba po ptakach, chociaż decyzja co najmniej dziwna
Tak tylko oni chcą go teraz wypożyczyć na pół roku z Bełchatowa także nic w tym dziwnego nie ma.

Odnośnie tych Brazylów to nie wiem czy Bednarz się nie zagubił czasem w tym co robi. Wiem że goście mają ciekawe nazwiska ale mimo wszystko to nie grali na poziome Seria A za dużo. Nie wiem może są to dobrzyi zawodnicy ale na jakiej podstawie ich ocenić, na video z tych kamer z regionalnych występów ? Miejmy nadzieje że pan Hector nie wykorzystuje tego, że Marcelo się sprawdził i nie chce czasem nam wcisnąć kiepskiego towaru.

Ciekawi mnie jeszcze jedna sprawa skoro pan Perlarta przywozi takich dobrych zawodników to dlaczego nie ściągnie tu Romeu ? Przecież jest jego managerem, skończył mu się kontrakt z Fluminense, i to jest już w pełni ukształtowany piłkarz gotowy od razu do gry na wysokim europejskim poziomie, dlaczego go tu nie ma ? Mam dziwne wrażenie że sam Perlarta sam nie chce go tu ściągać.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 05.01.2009 o godz. 15:47.
Odpowiedz cytując