Wyświetl pojedynczy post
<Crasch>
Senior Member
 
 
Od: 09.2006
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6371
Stary 05.01.2009, 15:27
Cytat:
Mając na uwadze Portugalię nie myślę o Sportingu,Benfice czy Porto. Wszędzie indziej podobne pieniądze dostaje się jak u Nas. Odsyłam do wywiadu z Arruabarreną, który mówi co prawda na przykładzie Hiszpanii, ale potwierdza tezę, że w niższych klubach Premiera Division zarabia się tyle co on w Legii dostaje. Po drugie, na takich co wybierają Southampton to nas nie stać.
Ale czy nie widzisz tego że jesi tyle dostanie Garguła oznacza że i zagraniczny może tyle albo nie wiecej dostac?
I własnie płacenie tyle przybliża nas do zatrudnienia zawodnika który wybiera Southampton.
Odpowiedz cytując