Wyświetl pojedynczy post
BRTS39
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: wielkopolskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6365
Stary 05.01.2009, 14:54
A teraz rozmawiaja o Brazie i Beto tak i potem zrobia konferencje tak?


PS. Moim skromnym zdaniem powinno sie uspokojic jednego z uzytkownikow ostrzeniem . Z wszytkimi zadziera i głosi nieprawdziwe rzeczy nie bede wzkazywal palcem bo kazdy widzi.
Jovanovic - masz plusa.
Odpowiedz cytując