Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
PAWEL NEWB
Senior Member
Od: 02.2004
Skąd: kraków
Offline
#
4694
05.01.2009, 12:50
Magazyn moze byc
potrzebuje na szybkosci dorobic. Jedyna uwaga to by wynagrodzenie netto nie było nizsze od 1000 zł
a jak jest z tymi drukarniami. Gdzie są wmiare dobre warunki?
PAWEL NEWB
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do PAWEL NEWB
Znajdź inne posty napisane przez PAWEL NEWB