Wyświetl pojedynczy post
fcz1985
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: Zabierzów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2510
Stary 05.01.2009, 10:43
Tak cofając się kilka postów wstecz to faktycznie jest różnica jakie wydanie, emsi wspomniał o "Mistrzu i Małgorzacie", podobnie jest ze "Zbrodnią i karą", a z bardziej topowych książek to np. trylogia Tolkiena gdzie chyba w każdym wydaniu jest na początku opisane jak zmieniono świadomie język i przykładowo słowo elf w 3 wydaniach odmienia się całkiem inaczej

Ja obecnie jestem na półmetku pewnej autobiografii.
pan_premier ja stosuje podobną metodę ale tylko wtedy gdy po zaczytaniu się odkładam książke, gdzieś ide, wracam przykładowo na następny dzień do niej i patrze, że zakładka leży obok