Maciejo napisał(a):

hahaha -15 na dworze, a tu czas iść przywdziać moro i zacząć pracować
|
za to mozna bana złapac
co do zakładek: nie używam, pamietam +/- 15 stron gdzie skonczyłem i czytam od początku poczatki akapitów, jak przestaję kojarzyć, zawężam szukanie i znajduje TO miejsce. Dzięki temu od razu pamietam co skończyłem czytać
