Wyświetl pojedynczy post
vote-for-mikey
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2508
Stary 05.01.2009, 09:26
No i co się cieszysz?! hahaha sobie wymyslił

zakładki są okej do momentu, dopóki w w książce nie ma trzech, wszystkie w innych miejscach
ale zasadniczo staram się czytać książki rozdziałami, tak jest prościej zapamiętać
gorzej jak nie ma rozdziałów -.-
Ostatnio edytowane przez vote-for-mikey : 05.01.2009 o godz. 10:19.
.