No i co się cieszysz?! hahaha sobie wymyslił
zakładki są okej do momentu, dopóki w w książce nie ma trzech, wszystkie w innych miejscach

ale zasadniczo staram się czytać książki rozdziałami, tak jest prościej zapamiętać

gorzej jak nie ma rozdziałów -.-