Wyświetl pojedynczy post
Ni_Ma
Senior Member
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2504
Stary 05.01.2009, 01:01
sergio napisał(a):Wyświetl post

Ni Ma jeszcze po sylwestrze nie doszła do siebie

to są jakieś pomówienia!!

również mówie dobranoc bo godzinę temu skończył się mój urlop i rano trzeba wstać