Wyświetl pojedynczy post
sergio
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2503
Stary 05.01.2009, 00:55
Aro1234 napisał(a):Wyświetl post
A kogóż to masz na myśli drogi Sergio?

Wybaczcie mi przyjaciele moi, ale muszę was opuścić. Opuścić bezpowrotnie do godzin wieczornych dnia dzisiejszego. Szkoła albowiem zaczyna się...

Jak wytrzezwieje to moze się ujawni
TYLKO WISŁA!