nazgulTSWot napisał(a):

|
a Jirsak niestety nie zadomowił się na dobre w pierwszym składzie.
|
Według mnie on nigdy nie będzie prawdziwym liderem, on gra dobrze jak drużynie idzie, ale sam nie pociągnie gry. Jak będzie Garguła to powinien zaskoczyć bo nie będzie na nim ciążyła odpowiedzialność za grę do przodu, a wtedy możemy mieć z niego na prawde wielki pożytek( i żeby tak było - moje życzenie

)
Jest szansa żeby Davida wziąć bo jak by nie był zainteresowany transferem to by nie przyjeżdżał w ogóle do Polski, chyba że liczy na dużą pensja.