Wyświetl pojedynczy post
WiselkaMLP
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Huta, Qrdwanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2487
Stary 04.01.2009, 23:40
to ja juz kieruje zasadnicze pytanie ... od ktorego Lutego sa ferie

pio napisał(a):Wyświetl post
Lepiej żeby stało
A na serio, to w tej zwykłej codzienności jest jakiś urok, bo wszystko może się okazać inspiracją.
Ile już tekstów napisalem w tramwaju w sms'ach to sam nie wiem
hehehe no wsumie ...

Ja Ci powiem w ten sposob ze w tej szkole wsumie nieraz cos powstanie jak sie czlowiek napatrzy na to wszystko i przyporzadkuje do tego odpowiednie sytuacje moze niezla mysl sie w glowie zrodzic

a czasami to cos doslownie o szkole powstanie ale to am forme takiego luznego textu zeby zapodac dla rozluznienia w tej pierodlonej fabryce psychopatow
Ostatnio edytowane przez WiselkaMLP : 04.01.2009 o godz. 23:42.
Malvivente napisał(a):Wyświetl post
Powodem były skargi młodych kibiców cracovii o prowokacje tych malowidel
cracovia 1906 krakow napisał(a):
Kogo obchodzi ile on chodzi jak mu sie nie podobaja bluzgi na wisłe to nam tacy nie sa potrzebni.