to ja juz kieruje zasadnicze pytanie ... od ktorego Lutego sa ferie
hehehe no wsumie ...
Ja Ci powiem w ten sposob ze w tej szkole wsumie nieraz cos powstanie jak sie czlowiek napatrzy na to wszystko i przyporzadkuje do tego odpowiednie sytuacje moze niezla mysl sie w glowie zrodzic
a czasami to cos doslownie o szkole powstanie

ale to am forme takiego luznego textu zeby zapodac dla rozluznienia w tej pierodlonej fabryce psychopatow
