Wyświetl pojedynczy post
Ni_Ma
Senior Member
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2485
Stary 04.01.2009, 23:37
WiselkaMLP napisał(a):Wyświetl post
no ale narazie wszystko stoi :( ... no moze pozatym ze cos skrobne w Wordzie

a tak pozatym od jutra znowu zwykla codziennosc sie szykuje

miałam o tym pisać.... jeszcze 23 minuty i nadejdzie 5.01 czyli koniec "nicnierobienia" i powrót do rzeczywistoci.. brrrrrrrrrr