Wyświetl pojedynczy post
KRIS22
Senior Member
 
Od: 05.2005
Skąd: KRAKÓW PLASZÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6289
Stary 04.01.2009, 23:24
Przeczytałem teraz tego newsa z Dziennika i jesli to prawda o tych brazylijczykach zwłaszcza o tym obrońcy to wielkie słowa szaczunku dla pana Bednarz jeśli mu uda sie pozyskać za darmo praktycznie gościa który grał w zespołach narodowych do la 18,20 i 23 wiec nie może być jakimś ogórkiem.
Odpowiedz cytując