Wyświetl pojedynczy post
pirat.z.karaibow
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6280
Stary 04.01.2009, 22:56
tommiyacht napisał(a):Wyświetl post
a w ktorym roku ten mistrz bo ja zrozumialem że Lukasz przychodzi od nowego sezonu.

wrabcze, nie siej popłochu na forum. chyba dostales korkiem od szampana nesty po głowie.
Cytat:
Nie wiadomo jeszcze kiedy "Guła" trafi do Krakowa. Jego kontrakt z GKS-em Bełchatów wygasa dopiero w czerwcu i szefowie piątej drużyny Ekstraklasy chcą za wszelką cenę, by wypełnił on umowę do końca. Włodarze klubu z Reymonta nie zamierzają tak długo czekać i zapowiadają, że postarają się ściągnąć 27-latka już w trwającym właśnie zimowym okienku transferowym. Wszystko zależy jednak od kwoty jaką zażądają bełchatowianie.
Powyższy cytat z artykułu na TWSD.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
@Tommiyacht poniżej: naturalnie masz rację, jednak możemy wierzyć i w to
Ostatnio edytowane przez pirat.z.karaibow : 04.01.2009 o godz. 23:02.

Odpowiedz cytując