tommiyacht napisał(a):

a w ktorym roku ten mistrz bo ja zrozumialem że Lukasz przychodzi od nowego sezonu.
wrabcze, nie siej popłochu na forum. chyba dostales korkiem od szampana nesty po głowie.
|
Cytat:
|
Nie wiadomo jeszcze kiedy "Guła" trafi do Krakowa. Jego kontrakt z GKS-em Bełchatów wygasa dopiero w czerwcu i szefowie piątej drużyny Ekstraklasy chcą za wszelką cenę, by wypełnił on umowę do końca. Włodarze klubu z Reymonta nie zamierzają tak długo czekać i zapowiadają, że postarają się ściągnąć 27-latka już w trwającym właśnie zimowym okienku transferowym. Wszystko zależy jednak od kwoty jaką zażądają bełchatowianie.
|
Powyższy cytat z artykułu na TWSD.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
@Tommiyacht poniżej: naturalnie masz rację, jednak możemy wierzyć i w to
