Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
fugiell
Member
Od: 12.2008
Offline
#
6275
04.01.2009, 22:51
Witam wszystkich
Mam nadzieje, ze ta informacja o Lukaszu jest prawdziwa
... mam duza nadzieje,ze to nie jedyny nasz zakup.
fugiell
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do fugiell
Znajdź inne posty napisane przez fugiell