Wyświetl pojedynczy post
Prezydentowa
Miodek
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Dębniki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2475
Stary 04.01.2009, 22:43
Kobieta_Wislaka napisał(a):Wyświetl post
a nieee...?
ja się zastanawiałam na jakiej podstawie ktokolwiek na mnie głosował i drogą selekcji avatar został...
Nie ukrywam, że parę głosów jest od osób, których na oczy nie widziałam, ale oni przynajmniej tłumaczyli za co





Ja też czytałam Pana Samochodzika z zapartym tchem. Mam w domu bodajże 18 tomów. Z tym, że niektóre są Nienackiego, niektóre kogoś tam innego (nie pamiętam), ale z pewnością nie Pilipiuka. Pilipiuka to tylko wszelkiej maści historie Jakuba Wendrowycza Uwielbiam to.


PS. Zawsze wącham książki. Zawsze.
Ostatnio edytowane przez Prezydentowa : 04.01.2009 o godz. 22:51.