ha ha...na stronke nie można wejść

znów hakerzy spamują
a tak na serio, cieszę się...to chyba już na 100%
właśnie się zastanawiałem czy Osuch odmówi sobie tej satyskacji podania info troche wcześniej niż wszyscy i czy wytrzyma do konferencji Wisły....nie wytrzymał
