Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6263
Stary 04.01.2009, 22:22
ha ha...na stronke nie można wejść znów hakerzy spamują

a tak na serio, cieszę się...to chyba już na 100%


właśnie się zastanawiałem czy Osuch odmówi sobie tej satyskacji podania info troche wcześniej niż wszyscy i czy wytrzyma do konferencji Wisły....nie wytrzymał
Odpowiedz cytując