Emsi ja też miałem zamilowanie do pana samochodzika ;]
teraz jak dla mnie najlepsze ksiązki to Ojciec Chrzestny. Nie tylko pierwsze 3 części ale też dwie kolejne napisane przez Marka Winegardnera "Powrót Ojca Chrzestnego" i "Powrót Ojca Chrzestnego 2".
Jeśli ktoś lubi czytać biografie polecam biografie wokalisty Red Hot Chili Peppers Anthony Kiedis "Blizna". Świetna książka, dla kilku osób wyżej-ładnie wydana z ilustracjami

zacytuje fragment z tyłu okładki
"jeszcze przed ukończeniem trzynastego roku życia za zgodą taty Anthony zażywał narkotyków, uprawiał seks z jego 18-letnią dziewczyną i imprezował w towarzystwie sław Hollywood lat 70."
i tak z innej beczki: Emsi jak robisz vlepki to robisz je w RGB czy w CMYK ?