Wyświetl pojedynczy post
Wojtek 1906
Senior Member
 
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2473
Stary 04.01.2009, 22:10
Emsi ja też miałem zamilowanie do pana samochodzika ;]
teraz jak dla mnie najlepsze ksiązki to Ojciec Chrzestny. Nie tylko pierwsze 3 części ale też dwie kolejne napisane przez Marka Winegardnera "Powrót Ojca Chrzestnego" i "Powrót Ojca Chrzestnego 2".
Jeśli ktoś lubi czytać biografie polecam biografie wokalisty Red Hot Chili Peppers Anthony Kiedis "Blizna". Świetna książka, dla kilku osób wyżej-ładnie wydana z ilustracjami zacytuje fragment z tyłu okładki
"jeszcze przed ukończeniem trzynastego roku życia za zgodą taty Anthony zażywał narkotyków, uprawiał seks z jego 18-letnią dziewczyną i imprezował w towarzystwie sław Hollywood lat 70."

i tak z innej beczki: Emsi jak robisz vlepki to robisz je w RGB czy w CMYK ?
Ostatnio edytowane przez Wojtek 1906 : 04.01.2009 o godz. 22:17.