Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6259
Stary 04.01.2009, 21:10
Krissu napisał(a):Wyświetl post
Czytam ten temat i jedno mnie śmieszy.
Przyjdzie Garguła - źle.
Nie przyjdzie - Bednarz ch.j


Ciężko dogodzić wiślackiej braci.
Wybredna się zrobiła.
Dokładnie tak .
Tyle, że ja to zauwazyłem jakieś 4 lata temu.
Rozpieszczeniem, to my przebijamy legionistów i lechitów razem wziętych

Jak tu ludzie narzekali rok temu, że liga jest nudna z taką silną Wisłą?
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 04.01.2009 o godz. 21:30.
Odpowiedz cytując