Krissu napisał(a):

Czytam ten temat i jedno mnie śmieszy.
Przyjdzie Garguła - źle.
Nie przyjdzie - Bednarz ch.j

Ciężko dogodzić wiślackiej braci.
Wybredna się zrobiła.
|
Dokładnie tak

.
Tyle, że ja to zauwazyłem jakieś 4 lata temu.
Rozpieszczeniem, to my przebijamy legionistów i lechitów razem wziętych
Jak tu ludzie narzekali rok temu, że liga jest nudna z taką silną Wisłą?
