Wyświetl pojedynczy post
WzT
Senior Member
 
 
Od: 10.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 04.01.2009, 20:48
darotsok73 napisał(a):Wyświetl post
Pieniądze wydają i rozliczają ludzie kompetentni i uprawnieni.
Kto ci to powiedział ? W telewizji usłyszałeś ? Czy może ty lub ktoś z twojej rodziny go rozliczał ?
Owszem może kompetentni i uprawnieni ale zapewne z tej samej sekty.



darotsok73 napisał(a):Wyświetl post
Rozumiem że działasz jako wolontariusz, wrzucasz do różnych puszek i nie chodzisz obklejony naklejkami tak jak ci z tej"SEKTY". Gratuluję.
Wiesz, to jak ja pomagam zostawiam tylko i wyłącznie dla swojej wiadomości. Nie odczuwam potrzeby aby pucować się tu lub gdzieś indziej że komuś pomogłem.
"NIECH ŻYJĄ ŻOŁNIERZE POLSKIEJ ARMII PODZIEMNEJ"



Odpowiedz cytując