pio napisał(a):

|
Ja natomiast mam problem z dyskiem na którym trzymam wszystkie bity, wokale i teksty...bo komp przestał mi go wykrywać :/
|
a no to nie ciekawie ... moze przepnij dyski

... pio to jak my sa w "branzy" to ja licze ze nagrasz na kompakt i mi tak dasz jak skonczysz material
