Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1366
Stary 04.01.2009, 20:47
kubawislak napisał(a):Wyświetl post
noo.... ale nie dla siebie, sprzedawałbym

http://www.youtube.com/watch?v=XRIXf...eature=related
jedna z rekla m axe, ale ja jej nigdy w TV nie widziałem
Przeciez leciala w TV i to dosc czesto
Odpowiedz cytując