Wyświetl pojedynczy post
kubawislak
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Młyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6258
Stary 04.01.2009, 20:46
Acapelo napisał(a):Wyświetl post
Miejmy nadzieję że przyjdzie ten napadzior za darmo z Brazylii. Nie oszukujmy się na porządnego grajka z Europy czy nawet z samej Polski nas nie stać. Ten Brazylijczyk to nasza jedyna szansa chyba że jakiś wynalazek z niższych lig polskich ale Lewandowski zdarza się raz na jakiś czas


Przydałby się jakiś czarny na lewe skrzydło. Najlepiej Wybrzeże Kości Słoniowej. To jest normalnie Afrykańska Brazylia. O ile pamiętam z mistrzostw Afryki są kopalnią świetnych technicznie i bardzo szybkich ofensywnych pomocników.

Może całej Afryki się nie da wyszperać. Ale jakiś pojedyńczy rodzynek z WBA można by było poszukać.


No i na prawą obronę też bym jakiegoś murzyna z Afryki szukał. Są najlepsi. Twardzi i bardzo wytrzymali. Idealni na bok obrony gdzie technika nie jest tak wymagana(co widać po Baszczynskim )
Dokładnie, już to nawet kiedyś pisałem...
Odpowiedz cytując