Wyświetl pojedynczy post
emsi
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: się bierze woda sodowa i nie tylko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2462
Stary 04.01.2009, 20:42
zuraw9 napisał(a):Wyświetl post
Które np? Bo z tej samej serii widziałem jeszcze Sztorm Stulecia, który też mam w planach kupić. I nie wiem czy inne książki wydali w taki sam sposób, a taka kolekcja na półkach pięknie by sie prezentowała
Bodajże Misery widziałem ale pewny nie jestem, Worek Kości, Regulatorzy, Sklepik z marzeniami i pod pseudonimem Bachmana Wielki Marsz i Uciekinier, a czy coś więcej było nie pamiętam, ale zobacz bo jak byłem z tydzień temu było kilka tytułów
--Dezaktywacja-- Borys trzymaj się!