zuraw9 napisał(a):

Które np? Bo z tej samej serii widziałem jeszcze Sztorm Stulecia, który też mam w planach kupić. I nie wiem czy inne książki wydali w taki sam sposób, a taka kolekcja na półkach pięknie by sie prezentowała
|
Bodajże Misery widziałem ale pewny nie jestem, Worek Kości, Regulatorzy, Sklepik z marzeniami i pod pseudonimem Bachmana Wielki Marsz i Uciekinier, a czy coś więcej było nie pamiętam, ale zobacz bo jak byłem z tydzień temu było kilka tytułów
