Wyświetl pojedynczy post
HEDu
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6256
Stary 04.01.2009, 20:39
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Nie odbiega niczym? Owszem - przez 30 minut, potem znika i go na boisku nie widać, a Garguła gra cały czas
to sie okaze mam nadzieje, ale sercem całym pragne skrzydłowych ...

Odpowiedz cytując