emsi napisał(a):

|
Ano teraz po wypłacie planuje sobie je tam kupić jak będzie jeszcze piękne wydanie i 19.90. I inne Kingi tam też w super cenach nawet poniżej 10 zeta :]
|
Które np? Bo z tej samej serii widziałem jeszcze Sztorm Stulecia, który też mam w planach kupić. I nie wiem czy inne książki wydali w taki sam sposób, a taka kolekcja na półkach pięknie by sie prezentowała
