Wyświetl pojedynczy post
zuraw9
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Żywiec

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 04.01.2009, 20:38
emsi napisał(a):Wyświetl post
Ano teraz po wypłacie planuje sobie je tam kupić jak będzie jeszcze piękne wydanie i 19.90. I inne Kingi tam też w super cenach nawet poniżej 10 zeta :]
Które np? Bo z tej samej serii widziałem jeszcze Sztorm Stulecia, który też mam w planach kupić. I nie wiem czy inne książki wydali w taki sam sposób, a taka kolekcja na półkach pięknie by sie prezentowała