zuraw9 napisał(a):

Na mnie większe wrażenie zrobiło Miasteczko Salem. Czytałem to dosyc dawno w fajnym klimacie i na dodatek był to mój pierwszy kontakt z Kingiem. Jakiś rok temu udało mi się w taniej książce na Grodzkiej kupic rewelacyjne nowe wydanie tej książki. Twarda oprawka, czarno białe mroczne zdjęcia i do tego atrakcyjna cena
|
no to zazdroszczę takiego zakupu - jakieś limitowane wydanie

już wiem gdzie na pewno zajrzę jak przyjade do KrK!!
Powiem tak - na mnie każda pozycja Kinga robi wrażenie i to spore!
A czytałes Wielki marsz?