WiselkaMLP napisał(a):

no no ... u mnie narazie praca stoi poniewaz kumpel pozbyl sie maszyny ale ogarnia rolanda czy cos jeszcze innego w najblizszym czesie wiec jak sniegu zaczna tajec slonko oswietli nas srebrzyscie to moze bedzie skonczone
|
Ja natomiast mam problem z dyskiem na którym trzymam wszystkie bity, wokale i teksty...bo komp przestał mi go wykrywać :/