Wyświetl pojedynczy post
zuraw9
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Żywiec

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 04.01.2009, 20:30
Ni_Ma napisał(a):Wyświetl post
wg mnie rewelacyjna!! - wiadomo inaczej odbierasz treść czytając książke, inaczej oglądając film (wyobraźna w tych dwóch przypadkach działa calkiem róznie) - ale to jedna z tych które pozostana w pamięci na długo...
Na mnie większe wrażenie zrobiło Miasteczko Salem. Czytałem to dosyc dawno w fajnym klimacie i na dodatek był to mój pierwszy kontakt z Kingiem. Jakiś rok temu udało mi się w taniej książce na Grodzkiej kupic rewelacyjne nowe wydanie tej książki. Twarda oprawka, czarno białe mroczne zdjęcia i do tego atrakcyjna cena