Wyświetl pojedynczy post
igortsw
Senior Member
 
 
Od: 12.2006
Skąd: Ekonomiczny - od lat fanatyczny!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 04.01.2009, 20:25
WzT napisał(a):Wyświetl post
A żeby pomagać wcale nie potrzeba nam tej wielkiej sekty wystarczy żebyśmy się obejrzeli wokół siebie nawet w najbliższym swoim otoczeniu, jest wiele ludzi którzy potrzebują pomocy i to nie tylko raz w roku.
To prawda jednak bardzo nie wielu z nas potrafi tak zrobić...



Może po WOŚP przybywa ludzi którzy się szczycą, że wrzucili pare złotych do puszki i chodzą przez pół roku z naklejonym serduszkiem, może faktycznie Owsiak nie robi tego bezinteresownie, może nie którzy wolantariusze stojący z puszkami nie są tak uczciwi jak powinni, może Owsiak stworzył tą akcję przez róźne układy,ale akcja tak czy siak pomoga nie zależnie od wszytkich minusów i napewno zadna inna akcja zrobiona dla dobra najbardziej potrzebującyh po mimo swoich dobrych chęci nie zbierze tyle co WOŚP.


Nie okłamujmy się, gdyby nagle orkiestra przestała kwestować to większośc z ludzi pomimo zachęty nie wrzuciciłoby w zamian na inną kweste, zbiórke, czy cokolwiek innego niosącego pomoc innym.
Ostatnio edytowane przez igortsw : 04.01.2009 o godz. 20:30.
<<Każdy z nas ma własny patent by nie stac się JUDASZEM>>
Odpowiedz cytując