Gucio25 napisał(a):

Poruszyłeś temat mojego ulubionego horroru więc musze się wtrącić

może i da sie go oglądać o każdej porze dnia i nocy ale nic nie przebiję oglądania Lśnienia późno w nocy i do tego na dobrym sprzęcie, zwłaszcza audio. A widział ktoś może nową wersje Lśnienia w sumie serial z 1997r.?
P.S. Czy to nie podchodzi juz bardziej pod temat filmowy?