Wyświetl pojedynczy post
zuraw9
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Żywiec

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2430
Stary 04.01.2009, 19:32
Gucio25 napisał(a):Wyświetl post
wspominam też Lśnienie
Poruszyłeś temat mojego ulubionego horroru więc musze się wtrącić może i da sie go oglądać o każdej porze dnia i nocy ale nic nie przebiję oglądania Lśnienia późno w nocy i do tego na dobrym sprzęcie, zwłaszcza audio. A widział ktoś może nową wersje Lśnienia w sumie serial z 1997r.?

P.S. Czy to nie podchodzi juz bardziej pod temat filmowy?