Wyświetl pojedynczy post
Gucio25
Forumowy Di Caprio
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2428
Stary 04.01.2009, 19:25
Ni_Ma - każdy chyba ma w tym temacie swoje 5 minut. dziękuje wam..

emsi - wiem, oglądałem tak RECa i efekt rewelka. zresztą też z miłych seansów wieczornych, wspominam też Lśnienie, ale to by się nawet w wakacje o 12 dobrze oglądało.
obiecuje, że przejrzę kilka tych propozycji, jak tylko znajdę czas. a że szykuję się powrót do kochanego LO, to pewnie coś na weekendzie oglądne. jakby co to tu wróce z moimi refleksjami.
a Martyrs i Vinyan to co? czekasz na kino?

Wojtkuu - ja chciałem pierwszy przedstawić swoją teczkę i powiedzieć, iż na forum byłem przed wymienionym wyżej TW.
Ostatnio edytowane przez Gucio25 : 04.01.2009 o godz. 19:27.