Ni_Ma - każdy chyba ma w tym temacie swoje 5 minut. dziękuje wam..
emsi - wiem, oglądałem tak RECa i efekt rewelka. zresztą też z miłych seansów wieczornych, wspominam też Lśnienie, ale to by się nawet w wakacje o 12 dobrze oglądało.

obiecuje, że przejrzę kilka tych propozycji, jak tylko znajdę czas. a że szykuję się powrót do kochanego LO, to pewnie coś na weekendzie oglądne. jakby co to tu wróce z moimi refleksjami.

a Martyrs i Vinyan to co? czekasz na kino?
Wojtkuu - ja chciałem pierwszy przedstawić swoją teczkę i powiedzieć, iż na forum byłem przed wymienionym wyżej TW.
