Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2427
Stary 04.01.2009, 19:25
Znaczy ja z tego miejsca chciałem zdementować wszystkie pomówienia ze strony Gucia!
Owszem numer gadu - gadu mam, gdyż to moja pasja, kolekcjonować wirtualnych znajomych
jako użytkownik neostrada tp.

Ja nie chcę nic mówić ale od moderatorów wyszła plotka, że w tym temacie żyje i ma się dobrze
TW Charcerzyk.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga