Znaczy ja z tego miejsca chciałem zdementować wszystkie pomówienia ze strony Gucia!
Owszem numer gadu - gadu mam, gdyż to moja pasja, kolekcjonować wirtualnych znajomych
jako użytkownik neostrada tp.
Ja nie chcę nic mówić ale od moderatorów wyszła plotka, że w tym temacie żyje i ma się dobrze
TW Charcerzyk.
