Wyświetl pojedynczy post
Wasiu
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6234
Stary 04.01.2009, 18:52
matizaq - kazdy ma prawo miec swoje zdanie, ale wybacz, nie masz zadnych argumentow.
Jirsak jest w Wisle od 1,5 roku i w tym czasie gral glownie w podstawowym skladzie. Niestety nie zrobil niczego wielkiego, ani nie pokazal, ze w przyszlosci zostanie 2. Szymkowiakiem.
Gragula jest zdecydowanym liderem Belchatowa, mozna powiedziec glownym tworca ich vicemistrza i obecnego, wysokiego 5. miejsca. Jest to pilkarz, ktory daje szanse, ze jako jedyne wzmocnienie zrobi w tym roku mistrza z Wisla.
Gdzie znajdziesz pilkarza za 200k euro o kontrakcie 100k euro, ktory pociagnie ten zespol od zaraz?

Hedu - Jirsak byl zdecydowanie podstawowym zawodnikiem Wisly tej jesieni. Nie mozna pisac, ze malo gral. W lidze zaliczyl tylko 3 asysty (z Legia i 2 wrzutki z rogow - Ruch, Arka). Jesli chodzi o statystyki to jest dalko za Pawlem Brozkiem, Boguskim, Zienczukiem czy nawet Maleckim. A czego mamy wymagac od rozgrywajacego jak nie bramek i asyst ?

Edit - a to, ze nie gral calego meczu to niestety kolejny jego minus. Sam Skorza stwierdzil, ze Tomas nie wytrzymuje kondycyjnie calego spotkania. Dlatego, sorry, ale zawodnik nie wytrzymujacy 90 minut nie ma prawa bytu w podstawowym skladzie w obecnej pilce, bo jest to tylko strata jednej dopuszczalnej zmiany, gdyz od poczatku meczu jest pewne, ze trzena go sciagnac.
Ostatnio edytowane przez Wasiu : 04.01.2009 o godz. 18:59.
Odpowiedz cytując