Wyświetl pojedynczy post
Kamil
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2418
Stary 04.01.2009, 18:44
Gucio25 napisał(a):Wyświetl post
człowieka 3 godziny na forum i nie ma i już mu dupe obrobią..
więc tak:

PW czeka..!

Ty się panie "KMW TW" nie oddzywaj.
jakbym wyglądał tak jak Ty, też bym się wstydził swoje konto na NK założyć.
di kaprio
nie zapomnij ze takze znalazles sie w statystyce pokemon roku
co prawda nie jako lider ale jednak
Powód: eeeeeeeeeskulappppppppppp, eeeeeeeeeeeeeeeeslupal, i jeszcze raz xD
Ostatnio edytowane przez Kamil : 04.01.2009 o godz. 18:46.