Gucio25 napisał(a):

jakbym wyglądał tak jak Ty, też bym się wstydził swoje konto na NK założyć.
|
Jeszcze nie jestem na tyle zdesperowany aby robić sobie fotki do lustra i czekać na głosy kolegów na mistera forum
nie napinaj się tak bo pękniesz
emsi dobrze gada
