Wyświetl pojedynczy post
SZYMEK_TSW
Senior Member
 
 
Od: 07.2005
Skąd: D.T.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2417
Stary 04.01.2009, 18:39
Gucio25 napisał(a):Wyświetl post
jakbym wyglądał tak jak Ty, też bym się wstydził swoje konto na NK założyć.
Jeszcze nie jestem na tyle zdesperowany aby robić sobie fotki do lustra i czekać na głosy kolegów na mistera forum

nie napinaj się tak bo pękniesz

emsi dobrze gada
Ostatnio edytowane przez SZYMEK_TSW : 04.01.2009 o godz. 18:41.

Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk & Unia Tarnów