|
Coolpick ja nie twierdze , że Garguła jest słaby. Ja twierdze , że nie jest lepszy od Jirsaka. Po co płacić wysoki ( bo co do tego , że będzie wysoki nikt nie ma wątpliwości) kontrakt zawodnikowi ,który nie jest lepszy od tego znajdującego sie w kadrze zespołu. ? Czy nie lepiej za te kilkaset tysiecy ojro ( 200, 300 ,400) kupić wartościowego piłkarza naprzykład na skrzydło i zapłacić za niego 200 tys, dać mu kontrakt 100tys i wiemy , że to będzie wzmocnienie na pozycje , która tego wymaga a nie tylko wzmocnienie konkurencji w zespole ? Marcinnno - Na Jirsaka trzeba odważnie postawic , dać mu poczucie stabilności , tego że ma pewne miejsce w jedenastce a nie raz go wystawiać raz nie i tak na zmiane. Ja jestem pewien że ten chłopak ma duży jak na polskie warunki potencjał , a jeżeli kupimy Gargułe to zablokujemy mu w jakiś sposób szanse rozwoju.
Podsumowując : Możecie mnie przekonywać. Ja i tak zdania nie zmienie !
|