Tu masz brame Krivetsa z Juve:
http://www.soccervisions.com/2008/09...-juventus.html
Nie interesuje sie zagraniczna pilka wiec nic odkrywczego nie powiem, ale mysle ze kontrakty w BATE nie sa zbyt wysokie, kwota odstepna raczej tez odstraszajaca by nie byla, bardziej pozostaje aspekt polityczny. Na Bialorusi roznie z tym bywa. Jakis czas temu pisalo sie o zainteresowaniu Jagielonii tym drugim, chyba Radionowem, wiec jesli Bednarz by chcial to by mysle, ze mogl
