Wyświetl pojedynczy post
Wasiu
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6224
Stary 04.01.2009, 18:18
Sam Gargula nam mistrza raczej nie zapewni, ale zdecydowanie lepiej jest zeby byl to jedyny transfer tej zimy niz zeby nie bylo ani jednego. Nie mozemy sobie pozwolic na odpuszczanie takich zawodnikow, zwlaszcza, ze wedlug mediow jest juz nasz. Poza tym jego przyjscie napewno wzmocni konkurencje i zapewni moim zdaniem pewnien komfort psychiczny bo jednak jest to uznane nazwisko na rynku pilkarskim. Co do koniecznosci innych wzmocnien to sie zgadzam, moze sie jutro czegos dowiemy.

JarTSW - nie chodzilo mi o enter tylko o Twoja opinie dot. Pawelka. I tutaj jest pytanie do Ciebie: "czy TY mecze ogladasz?". Bo w tej rundzie Mariusz zawalil nam pare bramek, pare punktow, a jakos nie przypominam sobie zeby cos wybronil. Niezle gral w Barcelonie, ale nikt nie wyrozni bramkarza za przegrana 0:4. Niestety na tej pozycji tez wzmocnienia potrzebujemy.
Odpowiedz cytując