bearex no tak jest jedynie data. Myśle , że nie została podana godzina , żeby jakieś pismaki nie przywitały go na lotnisku . Widać zarząd chce nam raczej zrobić niespodziankę z nazwiskami tych piłkarzy. Może już przyleciał albo jeszcze nie ? Może przylecieć nawet o 23:59.Ja czekam tylko na prezentacje nowych zawodników w koszulkach Wisły .

(mam nadzieje , że sie doczekam )