|
Tylko , że nie po to pan Bednarz chce sciągnąć 2 napastników żebyśmy nadal grali 4-5-1 ! Będziemy grąć 4-4-2 i zawodnikami grającymi w takim wypadku w środku będą Sobol i Garguła. Przynajmniej dla mnie gra Jirsaka i Garguły równocześnie jest niemożliwa , i prosze was nie mówcie mi tu ,że Garguła może grać na lewym skrzydle.............
|