Wyświetl pojedynczy post
matizaq
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Z miasta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6217
Stary 04.01.2009, 17:11
Tylko , że nie po to pan Bednarz chce sciągnąć 2 napastników żebyśmy nadal grali 4-5-1 ! Będziemy grąć 4-4-2 i zawodnikami grającymi w takim wypadku w środku będą Sobol i Garguła. Przynajmniej dla mnie gra Jirsaka i Garguły równocześnie jest niemożliwa , i prosze was nie mówcie mi tu ,że Garguła może grać na lewym skrzydle.............
Odpowiedz cytując