Wyświetl pojedynczy post
Zienczuk8
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Żywiec

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6216
Stary 04.01.2009, 17:04
matizaq napisał(a):Wyświetl post
Zienczuk8 w tym przeszkadza , że jak dla mnie przyjście Garguły oznacza , że Tomas będzie "grzał ławe" a szkoda chłopaka bo ma talent. Wybacz ale jesli pójdzie do drugiej ligi hiszpańskiej to znaczy , że zalezy mu tylko na kasie a nie na walce o jakieś cele , w Legii by chyba grali 4 środkowi pomocnikami : Garguła, Iwański , Roger , Giza.To samo powtarzam otrzebni nam są skrzydłowi, napastnik a w dalszej kolejności rozgrywający.

Meczy w lidze i ewentualnie pucharach duzo, wiec jesli myslimy o czymkolwiek nie mozemy miec tylko pol rozgrywajacego jakim jest Jirsak, ale co najmniej poltora...tj. Jirsak i Gargula...razem grac tez moga... tj.
Garula zaraz za Brozkiem, a Jirsak za nim... nie jestemy kadra Benhakera, ze musimy miec zawsze 2 deff pomocnikow...
Groundhopper
Odpowiedz cytując