Wyświetl pojedynczy post
matizaq
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Z miasta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6215
Stary 04.01.2009, 16:59
Zienczuk8 w tym przeszkadza , że jak dla mnie przyjście Garguły oznacza , że Tomas będzie "grzał ławe" a szkoda chłopaka bo ma talent. Wybacz ale jesli pójdzie do drugiej ligi hiszpańskiej to znaczy , że zalezy mu tylko na kasie a nie na walce o jakieś cele , w Legii by chyba grali 4 środkowi pomocnikami : Garguła, Iwański , Roger , Giza.To samo powtarzam otrzebni nam są skrzydłowi, napastnik a w dalszej kolejności rozgrywający.
Odpowiedz cytując