|
Mi tez sie wydaje ze kluczem do sukcesu sa skrzydla.Zeby juz nie cofac sie za daleko to wystarczy przeanalizowac kadencje Skorzy dzielac ja na 3 okresy.
Runda jesienna 2007 roku - swietna postawa Kosy i Zienia ,co zaowocowalo na prawde niezlym stylem gry calego zespolu i zdobyciem mistrza wlasciwie juz w zimie.
Runda wiosenna - zamiast Kosy niewypal w postaci Lobo + juz troche slabszy Zieniu - efekt - gra przywoita, ale o wiele slabsza niz jesienia
Zeszla runda - Zieniu i Lobo - piach straszny ,jedynie pod koniec rundy troche Malecki zaszalal - efekt - bylo kilka udanych meczy, ale zazwyczaj to byla jedna wielka meczarnia.
|